Komintern’den Kominform’a (2. Cilt) Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan Fernando Claudin dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Komintern’den Kominform’a (2. Cilt) Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.

Neden Fransa’yı Sever Ama Fransızları Sevmeyiz? Pdf İndir

Neden Fransa’yı Sever Ama Fransızları Sevmeyiz?
FRANSIZI FRANSIZ YAPAN NEDİR? Neden Fransa’ya bayılırız ama Fransızları pek sevmeyiz? Bunu anlamak için Fransızların kalbine, ruhuna ve zihnine bir göz atın. Fransızlar…. Sigara içerler, içki içerler, dünyadaki herkesten daha fazla yağ tüketirler. Yine de daha uzun yaşarlar ve daha az kalp problemleri vardır. Haftada 35 saat çalışırlar, yılda 7 hafta ücretli izinleri vardır. Yine de dünyanın en büyük ekonomileri arasındalar. Peki Fransızları farklı yapan nedir? Yazarların bizzat Fransa’da gözlemleyerek yazdığı bu kitap Fransızların kalbine, zihnine ve ruhuna bir yolculuk. Toprakları, özel hayatları ve dilleri hakkında Fransızların düşüncelerini deşifre eden Nadeau ve Barlow Fransız toplumunun bileşenlerine doğru keyifli bir yolculuğa çıkarıyor bizi. Merkezileşmeden, Napolyoncu kurallara, elitist öğretim yapısından sokak protestolarına kadar, Fransız insanının tam bir resmini göreceksiniz.

Komintern’den Kominform’a (1. Cilt) Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan Fernando Claudin dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Komintern’den Kominform’a (1. Cilt) Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.