Varış Çizgisi Pdf İndir

Varış Çizgisi
Başlama çizgisinde yerini almadan önce, Leo’ya yeniden bir bakış attı, çünkü Viola için en önemli yarış oydu.

Babası tarafından küçüklüğünden beri futbol oynamaya yönlendirilen Leo, büyük bir takıma girebilmesi için yapılacak olan seçmelerden sonra bir motosiklet kazası geçirir ve belden aşağısı felç olur. Leo artık babasının gözünde hiç değeri olmadığını, annesinin ise yıkıldığını hisseder. Antrenörünün ve arkadaşlarının gösterdiği yakınlığı reddeder.

Onun yanında olmak için inat eden tek kişi Viola’dır; engelli koşu şampiyonu olmak isteyen sınıf arkadaşı… İkisi için de hiçbir şey kolay değildir. Leo her şeye baştan başlamak, günden güne yalnızca yeteneklerinin, insani zenginliğinin ve duyarlılığının önem taşıdığı yeni bir hayat inşa etmek zorundadır.

Önündeki varış çizgisi, kazanılması zor olan iddia ise dünya üzerindeki görünür ve güçlü varlığını ispat edecek olan coşkuyu yeniden kazanmaktır.

Kesişen Yazgılar Şatosu Pdf İndir

Kesişen Yazgılar Şatosu
Gerek yazar gerek okur olmanın profilini değiştiren, italyan edebiyatının büyük ustası Italo Calvino’dan dünyayı tersten okumak üzerine bir kitap: Kesişen Yazgılar şatosu.

Sık bir ormanın ortasında bir şato, gece bastırdığı için yolculuklarına devam edemeyenler için barınak olur. Yolcular konuşma yeteneklerini kaybettikleri için tarot kartlarını kullanarak birbirleriyle iletişim kurarlar. Her birinin kader yolu bir diğerininkine açılmaktadır.

“Simyacı, maddede değişimler elde edebilmek için kendi ruhunu değişmez ve altın gibi saf kılmaya çalışan kişidir; ama bir de Doktor Faust örneği var, o simyacılık kuralını altüst eder, ruhu değiş tokuş edilebilecek bir nesneye dönüştürür ve böylece doğanın bozulmadan kalacağını, artık altını aramaya gerek kalmayacağını, çünkü bütün elementlerin aynı derecede değerli, dünyanın altın, altının ise dünya olacağını umar.”

Zona X 1 & Özgür Hayaller Diyarı Pdf İndir

Zona X 1 & Özgür Hayaller Diyarı
Martin Mystere okuyucuları en sonunda kahramanımızın alternatif hikayelerinden oluşan bu serinin ilk kitabını okuma fırsatı buluyorlar .

Bu cildin “No Smoking” macerasında Martin Mystere’in sigarayı bırakma maceralarını okuyacağız. “Godzilla Operasyonu” adlı macera Japonların kendilerini tüm dünyadan izole etmelerini (japon- Amerikan ekonomi savaşları) konu alıyor. Son macera “İnsanlar ve Süper Adamlar” ise alternatif bir süper kahraman hikayesi.

Vita Nuova Pdf İndir

Vita Nuova
La Vita Nuova nasce dall’amore del giovane Dante per Beatrice ed è una raccolta delle poesie giovanili, collegate da parti in prosa scritte fra il 1293 e il 1295. Si può definire come un’autobiografia spirituale, dove l’amore non è descritto nella sua forma sensibile e terrena , ma come un sentimento che porta a un amore e a un ideale di vita più alti.

Tex Almanak 2006-2007-2008 Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan Claudio Nizzi dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Tex Almanak 2006-2007-2008 Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.