İnancın Biyolojisi Pdf İndir

İnancın Biyolojisi
Çekim Yasası ,Düşüncenin ve Bilinçaltının Gücü kavaramlarına aşina olan okurlar bu kitapta daha derin soruların biyolojik ve genetik yanıtlarını bulmaktan müthiş keyif alacaklardır.Ünlü hücre biyologu ve genetik bilimci Profesör Dr.Bruce H.Lıpton alanında devrim yaratan çalışmalarında uluslar arası bir ürüne sahip.Yeni Biyoloji ile Kuantum Fiziği sentezlediği bu kitabında basit bir dil kullanarak gündelik yaşamdan örneklerle bu süreci anlatıyor.

Gizemli Efsaneler Kitabı Pdf İndir

Gizemli Efsaneler Kitabı
Bir anda ortadan kaybolanların, başka şekle girenlerin, çok çirkinken dünya güzeline dönüşenlerin, aniden taş kesilenlerin, bir zamanlar insan olan ardıç ağaçlarının, dev güvercinlerin, enteresan kişilerin, peri kızlarının ve cinlerin cirit attığı bu kitapta akla hayale sığmayan bir sürü gizemli öykü seni bekliyor.

“Ayy, tekin değil galiba bu kitap!” diye düşünme. Tarihin en eski zamanlarından bugüne kadar meydana gelen ve okuyanlara, “Hadi ya!”, “Deme be!” dedirten tuhaf gerçekler, sıra dışı olaylar, söylentiler, sırlar, tarihi fısıltılar çok ilgini çekebilir.

Kültürümüzün önemli bir parçası olan bu efsaneleri okudukça, hayal gücünün genişlediğini hissedecek, hayatta pek çok şeyin mümkün olabileceğini düşüneceksin. Hadi, hemen okumaya başla. İçinde anlatılanlara da ister inan, ister inanma…

Sağlıklı Okültizm Pdf İndir

Sağlıklı Okültizm
Okültizm, gizlicilik demektir. Zira insan ve evrenin anlamının saklı olduğu, bilmediğimiz ama sanki burnumuzun dibinde bir varlık boyutu vardır. Onu ortaya çıkarmak uzay ve atomun sırlarını keşfetme yoluna koyulmuş insanoğlunun ilk ve son macerasıdır. Bu macera beraberinde içsel kazanımlar getiren bireysel bir keşif yolculuğudur da. Bu, bilge kişi olma yönüne doğru, içsel açılım ve dönüşüm içeren kadim bir patikanın izlendiği bir yoldur. “Sağlıklı Okültizm”, bu konuda yetkin bir kalemden alınmış bir el kitabı olma iddiasında nadir kitaplardan biri olarak ezoterik bir klasiktir. Her türlü yanlış algılamaya ve istismara açık bu konuyu hem herkesin anlayacağı sade bir dille açıklığa kavuşturmakta hem de yıllarını arayışa vermiş okuru tatmin edecek derin mevzulara aydınlatıcı yanıtlar vermektedir. Her şeyden önemlisi bu kitap, istismara ve yanlış anlamaya açık bir konuya, doğruyu yanlıştan ayıklayarak “sağlıklı” bir bakış açısı sunar.

Musallat ve Sayikler Pdf İndir

Musallat ve Sayikler
Eğer bir musallata maruz kalmışsan bunun sebebi bizzat sensin. Çevrendeki insanları suçlamana, şüpheyle bakmana gerek yok. Bir eksen kayması yaşıyorsun. Yani istikametini kaybetmişsin. Kendinle, günahlarınla yüzleş, kendine yalan söyleme. Günah-ı kebair dediğimiz haram, rüşvet,faiz yemiş olabilirsin veya anne baba bedduası almış veya haksız miras paylaşımı yapmış olabilirsin ya da bir adağını yerine getirmemiş olabilirsin. Ne ararsan kendinde ara. Sonra soyunu yokla, çünkü onlardan genetik yapını tevarüs ettiğin gibi günahlardan kaynaklanan bazı hastalıkları da tevarüs etmiş olabilirsin.

Nasıl içkinin, yalanın, rüşvetin helali olmazsa sihir-büyünün de helali olmaz. Ak büyü olmaz. Yanlışa yanlışla, büyüye büyüyle cevap verilmez. Muskacıya, cinciye, büyücüye müracaatla işlerin daha çok sarpa sarar. Allah’a müracaat edeceksin, yani tövbe edeceksin.