Canımı Sıkma Sosyal Medya Pdf İndir

Canımı Sıkma Sosyal Medya
Sosyal medya,bircoğumuzun psikolojisini bozan sanal bir dünya.
Bu sanal dünyada, hiç yakın olmadığımız insanların gündelik hayatlarını ve rastgele düşüncelerini tüketmeye saatlerimizi harcıyoruz.
Peki vaktimizi başka yerde harcamamız daha iyi olmazmıydı?
Acaba sosyal medyada sadece zamanımızı değil, ruhsal sağlığımızı da mı feda  ediyoruz.
Bu kitap,(sadece )sosyal medya sayesinde kafayı yemek üzere olanlar içindir.

Reklam Çekicilikleri & Marka İletişiminin Sihirli Anahtarı Pdf İndir

Reklam Çekicilikleri & Marka İletişiminin Sihirli Anahtarı
Reklamlar, yaratıcılığın tanıdığı sonsuz imkânlarla, akılcı ve duygusal içeriklerle donatılmış özgün kurgulardır. Reklam çekicilikleri ise yaratıcı sunumlarla insana dair duygu ve düşünceleri mesaja doğal akışında yerleştirir. Birer sihirli anahtar olarak sunulan reklam çekicilikleri markalara, hedef kitleleri ile sürdürülebilir ve yaşayan bir bağ oluşturmalarında yardım eder.

Odaklan… İlişkili Ol… Tutarlı Ol… Bilgilendirici Ol… Hisli Ol…

…yol haritasıyla reklam çekicilikleri tipolojilerinden hangisinin, kiminle ve nasıl yaratıldığında etkili bir yaratıcı araç olacağı sorularına net cevaplar veren bu kitapta, reklam etkinliğinin uygulama ve amaçlarının sektörlere göre nasıl farklılıklar gösterdiği anlatılmaktadır.

Bugün marka-reklam-tüketici dengelerinde bambaşka bir oluşum ve dönüşümle karşı karşıyayız. Oyunun dışında kalmamak için oyun kurucu, kurtarıcı veya değiştirici olarak geleceğe ayak uydurmak zorundayız. Bu amaçla yazılmış olan Reklam Çekicilikleri Marka İletişiminin Sihirli Anahtarı kitabımızı keyifle okumanız dileğiyle…