Birlikte Yaşayabilecek miyiz? -Eşitliklerimiz ve Farklılıklarımızla Pdf İndir

Birlikte Yaşayabilecek miyiz? -Eşitliklerimiz ve Farklılıklarımızla
Milyarlarca insan başka evlerde oturup aynı televizyon dizisini seyrediyor, chat odalarında aynı dili konuşup başka sokaklara çıkıyor… Farklı amaçlar için aynı araçları kullanmamız birlikte yaşayabileceğimizi mi gösteriyor?
Son dönem Fransız toplumbiliminin en önde gelen isimlerinden biri olan Alain Touraine, Eşitliklerimiz ve Farklılıklarımızla Birlikte Yaşayabilecek miyiz? adlı kitabında birlikte yaşama koşullarını ve araçların sağladığı olanakları tüm boyutlarıyla sorguluyor. Alain Touraine, özellikle toplumsal hareketler-toplumsal edimciler üzerine geliştirdiği yaklaşımlarla dikkati çekti. Kitapları Fransa’da büyük ilgi uyandıran yazar, çok temel ve çok karmaşık bir soruya yanıt arıyor son kitabında.

Şanlıurfa Cülha Dokumacılığı Kod: 12-A-32 Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan YRd. Doç. Dr. H. Feriha Akpınarlı dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Şanlıurfa Cülha Dokumacılığı Kod: 12-A-32 Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.

Argo Lugatı Pdf İndir

Argo Lugatı
Bu kitap, aynı alandaki çalışmalara göre hacimce zayıf kalsa da ortaya çıktığı dönem ve içeriği itibariyle kendinden sonraki çalışmalara ilham vermiş bir sözlük çalışmasıdır. Osman Cemal Kaygıl kendi metinlerinde de argoyu sıklıkla kullanan bir yazar olarak kelimelerin bağlamı, kökeni ve kullanımı konusunda zengin bir içerik oluşturmuştur. Özellikle her madde için yer verdiği örnek cümleler ile okur için keyifli bir keşif sunmaktadır.