Büyük Yalan Kod: 11-E-28 Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan Muazzez Tahsin Berkand dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Büyük Yalan Kod: 11-E-28 Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.

Madalyonun Tersi Kod: 6-D-40 Pdf İndir

Dünyanın en çok sevilen yazarlarından olan Samih Nafiz Tansu dünya ya yazdığı kitaplar ile fark katmaya devam ediyor. Madalyonun Tersi Kod: 6-D-40 Pdf İndir kitabını hem pdf indirebilir hemde www.pdfkitapokuindir.com üzerinden okuyabilirsiniz.

Salyangozlar Pdf İndir

Salyangozlar
“Salyangozlar, sanki Freud, Broges, Toptaş, Kafka, Poe, King, Kristie ve Foucault birilerini öldürürken; Swankmajer, Lynch ve Cronenberg gibi yönetmenler de onları çekiyorlarmış gibi garip bir paradoksun dokusunu içerir. Ayna, kukla, bavul, oni maskesi metaforlarıyla iktidar-güç-özne bağlamında Türk edebiyatı için farklı bir çalışma örneğidir. Spirallerindeki bulmaca, kurguyu çekici kılan unsurlardan biridir.
 
‘’Varoluşta her şey korkundan ibarettir.’’ Sözünden hareketle, öykülerin kurgusu Freudyen nazariyeyle; iktidar-özne bağlamında mültecilik, varoluş, birey-devlet, baba-anne-oğul ilişkisi gibi unsurlarla kurulmuştur. ‘’Varoluşu aramayı her zaman rüya ile gerçek arasındaki ilişkiye benzetmişimdir’’ diyen Yiğit Kahraman, bu sözüyle öykülerinde de metaforik bir anlatım yapısını tercih ettiğini imliyor.”

Murat Pdf İndir

Murat
1961 yılında Kayseri’nin Sarız kazasına bağlı Değirmentaş köyünde dünyaya geldi. İlkokulu köyünde okuduktan sonra, köy imamından dini eğitim almaya başladı. Daha sonra köyünden ayrılarak, çeşitli Kur’an Kurslarında dini eğitimine devam etti. Askerliğini yaptıktan sonra, bir süre çeşitli köylerde fahri olarak İmam hatiplik yaptı. İmam hatiplik görevinden ayrılarak çeşitli iş kollarında çalıştı. Ortaokulu ve Liseyi dışarıdan bitirdi. Bu arada Edebiyat’a ilgi duydu. Şiirler yazmaya başladı. Bütün Şiirlerini Gönül bahçesi adlı kitabında topladı.
İlk zamanlar şiir bir tutku haline gelmişken, zamanla edebiyatın diğer dallarına ilgi duymaya başladı. Kısa hikayeler,anılar yazdı ve roman yazmaya başladı.
İlk romanı Hoca’yı yazdı. Bunu Hoca 2 ve Murat adlı diğer romanları takip etti. Şiir ve Romanlarında Anadolu insanını, Anadolu insanının gelenek,görenek ve yaşam şartlarını işledi.