Adalet Savaşçıları Pdf İndir

Adalet Savaşçıları
Masal tadındaki bu fantastik kurgu, okuru bir “tayy-i mekân, tayy-i zamân” yolculuğuna çıkarır. Okuyucunun çözebileceği küçük sürprizlerin gizlendiği tarihin değişik zamanlarındaki yaşanmışlıkları, aynı zaman sürecinde yaşatan bu eser, ayrıca gizemli bir aşkın romanıdır. Yazar, “Geçmişte yaşandığına inandığı adalet içinde yaşayan bir dünyanın, gelecekte de bir zaman diliminde mutlaka yaşanacağı” ümit ve inancıyla kurulu ‘Ütopya’sını ifade ederek eserini okura sunuyor.

 

Kılıçlar Çağı Pdf İndir

Kılıçlar Çağı
Michael J. Sullivan’ın Destanlar Çağı ile başlayan epik serisi Kılıçlar Çağı’yla devam ediyor.
 
İnsanların bugüne dek tanrı sandıkları Fhreylerden ikisi insanların elinde can vermişti. Fhreyler ve insanlar arasındaki yüzyıllardır süregelen denge de böylece bozulmuştu.
 
Şimdiyse Fhreyler bir baş ağrısı olarak gördükleri insanları ortadan kaldırmak için planlar yaparken, insanların da çok yakın zamana kadar tanrı olarak gördükleri, teknolojik olarak çok gelişmiş ve aynı zamanda Sanat denilen bir büyü yeteneğine sahip bir ırkla savaşa girmekten başka çareleri kalmamıştı.
 
Birkaç önemli figür bu savaşta önemli rol oynayacaktı: Tanrı Katili olarak bilinen, Dureya halkından hayatta kalan son kişi Raithe, eski reislerinin ölümünden sonra halkının başına geçmiş olan Persephone, genç kâhin Suri ve Fhreyler tarafından Hain olarak yaftalanan büyücü Arion.
 
Savaş davulları çalınıyor. Kılıçlar Çağı başlamak üzere