Yıldızlar Okulu İkinci Dönem Pdf İndir

Yıldızlar Okulu İkinci Dönem
Selam
Biz Willoughby kardeşleriz. Dünyanın en önemli değerlerinden biri olan dostluk hakkında sizlerle paylaşmak istediğimiz bir hikâyemiz var.
Tatil bitti ve en iyi arkadaşlar Molly, Maria ve Pippa daha fazla eğlence ve macera için Yıldızlar Okulu’na geri döndü. Kayıp bir hazinenin peşindeki gece avı, gözleri parıldayan oyuncu yavru bir köpek ve kraliyet ailesinin gizemli ziyareti paylaşacakları maceraların sadece birkaçı…
Belki sonsuza dek arkadaş olabilirler,
peki ama okuldan atılmadan dönemi bitirmeyi başarabilecekler mi?
Holly ve Kelly Willoughby’dan sevgilerle…
 

Kedi Mor’un Maceraları Pdf İndir

Kedi Mor’un Maceraları
Arda o anda, bahçede yeşilliklerin arasında mor, tüylü bir kuyruk gördü.
Acaba doğru mu görmüştü? Gözlerini iyice açtı, gördüğü şeye doğru yavaşça yürüdü. Oraya yaklaştığında, Rana’ya parmağıyla sus işareti yaptı. Birden yeşilliklerin arasına daldı. Tüylü bir şeyi yakaladı ve havaya kaldırdı.
Rana, “Aman Allah’ım!” diye çığlık attı.
 Arda’nın elinde beyaz benekli mor bir kedi vardı.
Rana, “Mor kedi mi? Mor mu? Kedi mi?” diye arka arkaya sıraladı. Arda gözlerini iyice açmış, elindeki kediyi inceliyordu. Mor kedi yavrusu, hiç isyan etmeden yakalanmayı kabul etmiş gibiydi. Arda’nın sonuna kadar açık olan gözlerine bakıp “Miyavvv!!!” dedi.

Anne Kokulu Kurabiye Pdf İndir

Anne Kokulu Kurabiye
Fırından, kızarmış kurabiyelerini çıkardı. Az daha geç kalsa altları yanacaktı. Mis gibi kokan kurabiyeler nar gibi kızarmıştı. Kim bu kurabiyelirin sahibi diye soracak olursanız, mahallenin al yanaklı saygıdeğer Neriman Hanım’ı…
Al yanaklı Neriman teyzeydi onun adı…
 
Arka kapak, kitabın içinden vb şekilde belirtilmelidir. Anne kokulu kurabiye, öğrencilerine bir kitabın oluşum aşamalarını deneyimleme şansı vermek ve küçük yaşlarda kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla yola çıkan yazarın, öğrencileri ile birlikte hazırladığı üçüncü kitabıdır.